Wydarzenia 2020/2021


Na podstawie Rozporządzenia MEiN z dnia 26 marca 2021r. z późn. zm. w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 ustala się harmonogram zajęć dla uczniów klas I-III.


Drodzy Rodzice! Po weryfikacji wniosków przez Komisję Rekrutacyjną, informujemy, że wszystkie dzieci zostały zakwalifikowane do klasy pierwszej przy Szkole Podstawowej im. Janusza Korczaka w Dąbrówce.


Drodzy Rodzice! Po weryfikacji wniosków przez Komisję Rekrutacyjną, informujemy, że wszystkie dzieci zostały zakwalifikowane do oddziałów przedszkolnych przy szkole Podstawowej im. Janusza Korczaka w Dąbrówce.
Drodzy Rodzice! W związku z ogłoszonymi zmianami dotyczącymi nowych obostrzeń Oddziały Przedszkolne w Szkole Podstawowej im. Janusza Korczaka w Dąbrówce zostają zamknięte do 18 kwietnia 2021r.


Małopolski projekt nauki jazdy na nartach, został zainicjowany w 2012 roku. Projekt od samego początku skierowany jest do uczniów szkół podstawowych,którzy nie potrafią jeździć na nartach. Pod czujnym okiem instruktora 10 naszych uczniów nabywa nowych umiejętności.


Dyrektor Szkoły informuję, że rekrutacja do świetlicy szkolnej rozpocznie od 01.03. 2021r. potrwa do 12.03.2021r. Wniosek można pobrać ze strony internetowej lub w sekretariacie szkoły.


Dyrektor Szkoły Podstawowej im. Janusza Korczaka w Dąbrówce ogłasza rekrutację do oddziałów przedszkolnych na rok szkolny 2021/2022.


Dyrektor Szkoły Podstawowej im. Janusza Korczaka w Dąbrówce ogłasza rekrutację do klasy pierwszej na rok szkolny 2021/2022.

 «  1 2 3 4  »