Wydarzenia 2020/2021


Już w okresie wakacyjnym, bo w dniach 26 – 30 lipca 2021 r. uczniowie naszej szkoły zrealizowali projekt "Pływać każdy może" – nauka i doskonalenie umiejętności pływackich. Dzięki wsparciu finansowemu Gminy Stryszów, 15 uczniów pod czujnym okiem Pana Pawła Podlaszewskiego doskonaliło swoje podstawowe umiejętności pływackie. Zajęcia obejmowały 10 godzin nauki pływania na krytej pływalni w Wadowicach.


Uroczyste zakończenie roku szkolnego w naszej szkole odbyło się w dwóch turach. Grupa dzieci szkolnych spotkała się na apelu przygotowanym przez reprezentantów klas: drugiej, czwartej szóstej i siódmej. Dzieci przedszkolne przygotowały występ artystyczny pod opieką swoich wychowawczyń. Ich uroczystość była zaplanowana na godzinę późniejszą. Ze względu na wciąż obowiązujący reżim sanitarny, zdecydowano się na takie rozwiązanie.


1 czerwca 2021 uczniowie klas I-III po wielu miesiącach pobytu w szkole wybrały się na wycieczkę do Nadleśnictwa Sucha na ścieżkę edukacyjną ,, Jasień”.


Na początku czerwca dzieci ze świetlicy- klasa I wzięły udział w konkursie „Wyzwanie z Mega Misją”.


W dniu 17 czerwca 2021 r. uczniowie z klasy IV i V wybrali się na całodniową wycieczkę do Parku Rozrywki Energylandia w Zatorze.


Z okazji Dnia Dziecka 1 czerwca, uczniowie klasy IV i V wzięli udział w Mistrzostwach Małopolski Młodzieży w Marszach na Orientację, które organizowane były na terenie Pustyni Błędowskiej.


Dnia 2 czerwca 2021 r. w naszym przedszkolu odbyła się Olimpiada Przedszkolaka pt.: "Cztery Pory Roku".


Dokładnie w Dzień Dziecka nasi uczniowie odwiedzili największy w Polsce Park Rozrywki Energylandia w Zatorze.


Na podstawie Rozporządzenia MEiN z dnia 26 marca 2021r. z późn. zm. w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 ustala się harmonogram zajęć dla uczniów klas I-III.


Drodzy Rodzice! Po weryfikacji wniosków przez Komisję Rekrutacyjną, informujemy, że wszystkie dzieci zostały zakwalifikowane do klasy pierwszej przy Szkole Podstawowej im. Janusza Korczaka w Dąbrówce.

 «  1 2 3 4 5  »