Wydarzenia 2015/2016


Wejdź na stronę www.bo.malopolska.pl i zagłosuj na zadania zgłoszone do Budżetu Obywatelskiego Województwa Małopolskiego. Marszałek Województwa Małopolskiego Jacek Krupa zwraca się do wszystkich z małopolski, którzy ukończyli 16 rok życia, że mogą do 6 lipca 2016r. - wybrać spośród 152 zadań najlepsze ich zdaniem pomysły. Zwycięskie projekty zrealizuje Województwo Małopolskie. W zalączniku znajduje się lista wszystkich zadań, na które można zagłosować. Szczegóły na stronie internetowej.


Innowacja pedagogiczna - wakacje w naszej gminie -zajęcia terenowe na szlakach turystycznych naszej gminy.


14 czerwca uczniowie naszej szkoły wraz z wychowawcami udali się na szkolną wycieczkę do Bielska Białej na wystawę klocków Lego, a następnie do Ustronia.


10 czerwca w piątek na terenie szkoły miało miejsce podsumowanie działań związanych z projektem „Książki naszych marzeń”.


Innowacja pedagogiczna - woda w naszym otoczeniu. Zajęcia terenowe - obserwacja roślin i zwierząt w zbiornikach wodnych, badanie wody.

2016-05-21

21 maja w słoneczne sobotnie popołudnie dzieci i zaproszeni rodzice świętowali Dzień Rodziny na szkolnym pikniku.


5 maja uczniowie kl. I i II ze swoimi wychowawczyniami - P. Zosią Kasprzycką Haranek i P. Krysią Gębalą udali się do Nadleśnictwa w Suchej Beskidzkiej.

2016-04-29

Jak co roku, również i w tym uczniowie naszej szkoły pamiętali o rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja.


Innowacja pedagogiczna - zakładanie podnoszonych ogrodów, Listy dla Ziemi


Potwierdzenie woli przyjęcia dziecka do oddziału przedszkolnego należy wypełnić i złożyć w sekretariacie szkoły.

 «  1 2 3 4 5  »