Wydarzenia 2021/2022


5 X 2021 r. w naszej szkole odbyło się uroczyste Ślubowanie Klasy I oraz pasowanie ich na uczniów naszej szkoły i przyjęcie do naszej szkolnej społeczności.


Szanowni Rodzice, nasza szkoła uczestniczy w akcji XI Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia organizowanej 1 października 2021 r. pod hasłem Młodsi sprawdzają, czy starsi tabliczkę mnożenia znają!


24 września uczniowie naszej szkoły wybrali się na wycieczkę do Skansenu w Wygiełzowie, organizowanej w ramach projektu: "LEPSZY START W PRZYSZŁOŚĆ - ROZWÓJ KOMPETENCJI KLUCZOWYCH I UNIWERSALNYCH UCZNIÓW Z TERENU GMINY STRYSZÓW.


23 września uczniowie klas: VI, VII i VIII wraz z wychowawcami wyjechali w ramach projektu ,,Odkrywamy Małopolskę'' do Ojcowskiego Parku Narodowego na jednodniową wycieczkę. Biuro podróży ,,Panorama'' ze Suchej Beskidzkiej zapewniło nam przewoźnika i pilota.


16 września br. uczniowie klas: szóstej i siódmej Szkoły Podstawowej w Dąbrówce wyjechali do Tarnowskich Gór, by w ramach projektu ,,Lepszy start w przyszłość'' zobaczyć unikatową atrakcję na śląskim Szlaku Zabytków Techniki- Kopalnię Srebra.


Uczniowie klasy III i IV w czwartek 9 września zwiedzili Muzeum Przyrodnicze w Krakowie w ramach projektu "Lepszy Start-Lepsza Przyszłość".


W niedzielę 22 sierpnia w Dworze w Stryszowie odbyły się zajęcia dla dzieci i młodzieży zorganizowane przez Dział Oświatowy Zamku Królewskiego na Wawelu.


01.09.2021 na świetlicy szkolnej powitaliśmy nowy rok szkolny 2021/2022.

 «  3 4 5 6  »