Wydarzenia 2021/2022


Przez trzy dni korzystając z pięknej jesiennej pogody oraz realizując treści programu ,,Moja mała ojczyzna” oraz innowacji ,,Spotkanie ze Sztuką”, uczniowie klas młodszych I – III i starszych IV – VII podczas zajęć muzealnych, które miały miejsce w Dworze w Stryszowie, zapoznali się z dziedzictwem kulturowym swojej małej ojczyzny. Zobaczyli wystawę stałą: ,,Wnętrza dworu polskiego w wieku XIX”. Wszystkie prezentowane na niej eksponaty pochodzą ze zbiorów Zamku Królewskiego na Wawelu.

2021-10-21

Zapraszam wszystkich do wzięcia udziału w II Międzynarodowej edycji VI Ogólnopolskiej akcji bicia rekordu w liczbie osób czytających na przerwie pt. Przerwa na czytanie - bicie rekordu w czytaniu na przerwie


Kolejny raz bierzemy udział w #CODE WEEK - europejska inicjatywa, której celem jest pokazanie jak można w ciekawy sposób kodować.


Z okazji Dnia Edukacji Narodowej odbyła się akademia przygotowana przez uczniów klas: VI, VII i VIII. Młodzi, zdolni artyści w artystyczno- wesołej nucie podziękowali nauczycielom za ich codzienny trud wychowania młodego pokolenia.


W ramach działań profilaktycznych związanych z bezpieczeństwem dzieci oraz akcją ODBLASKOWA SZKOŁA 5 października br. Uczniowie naszej uczestniczyli w spotkaniu z funkcjonariuszem policji – panią Katarzyną Hermą, która pracuje w komisariacie w Wadowicach.


Tego dnia uczniowie klas: I, II, III wraz z wychowawcami zwiedzili Mały Wawel, czyli renesansowy Zamek w Suchej Beskidzkiej, gdzie obejrzeli zbiory artystyczne, sztukę polską, dokumenty, fotografie i inne pamiątki związane z historią miasta oraz zamieszkujących na zamku rodów szlacheckich.


5 X 2021 r. w naszej szkole odbyło się uroczyste Ślubowanie Klasy I oraz pasowanie ich na uczniów naszej szkoły i przyjęcie do naszej szkolnej społeczności.


Szanowni Rodzice, nasza szkoła uczestniczy w akcji XI Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia organizowanej 1 października 2021 r. pod hasłem Młodsi sprawdzają, czy starsi tabliczkę mnożenia znają!


24 września uczniowie naszej szkoły wybrali się na wycieczkę do Skansenu w Wygiełzowie, organizowanej w ramach projektu: "LEPSZY START W PRZYSZŁOŚĆ - ROZWÓJ KOMPETENCJI KLUCZOWYCH I UNIWERSALNYCH UCZNIÓW Z TERENU GMINY STRYSZÓW.


23 września uczniowie klas: VI, VII i VIII wraz z wychowawcami wyjechali w ramach projektu ,,Odkrywamy Małopolskę'' do Ojcowskiego Parku Narodowego na jednodniową wycieczkę. Biuro podróży ,,Panorama'' ze Suchej Beskidzkiej zapewniło nam przewoźnika i pilota.

 «  2 3 4 5 6  »