Wydarzenia 2020/2021


Jak co roku nasza szkoła włączyła się w akcję MEN „Szkoła pamięta”.


Stowarzyszenie Razem dla Gminy Stryszów ogłosiło konkurs, który jest jednym z elementów Festiwalu św. Franciszka organizowanego w Gminie Stryszów.

2020-12-09

Uczniowie naszej szkoły przystąpili do konkursu gwiazdkowego celem którego jest rozwijanie aktywności fizycznej uczniów.


Zachęcamy do udziału w akcji "Razem na święta" organizowanej przez Ministra Edukacji Narodowej.


Celem akcji jest zwrócenie uwagi młodych ludzi na potrzebę pielęgnowania pamięci o bohaterach naszej wolności, szczególnie tych, którzy są związani z historią danego miejsca, regionu, społeczności.

2020-11-05

Drodzy Rodzice! W związku z ogłoszeniem nowych zasad przez MEN od poniedziałku, 9 listopada do 29 listopada br. uczniowie klas I-III przechodzą na naukę zdalną. Tym samym, do 29 listopada br. przedłużona zostaje nauka zdalna dla uczniów klas IV-VIII szkół podstawowych. Oddziały przedszkolne w szkołach podstawowych będą funkcjonowały bez zmian. Dalsze szczegóły zdalnego nauczania zostaną przesłane przez wychowawców klas z wykorzystaniem dziennika elektronicznego.


W ramach projektu „Lepszy start w przyszłość - rozwój kompetencji kluczowych i uniwersalnych uczniów z terenu Gminy Stryszów” szkoła otrzymała wyposażenie w postaci mebli, krzeseł, stolików uczniowskich oraz sprzętu komputerowego. Tablety i nowe komputery pozwolą zmodernizować pracownię i umożliwią rozwijanie umiejętności uczniów w zakresie TIK.

2020-10-27

CodeWeek to społeczna inicjatywa, w ramach której europejskie państwa „ścigają się” w liczbie zorganizowanych wydarzeń związanych z programowaniem.


16 i 17 października 2020 r. w naszej szkole kolejny raz odbyła się zbiórka karmy i potrzebnych materiałów dla psów i kotów ze schroniska OTOZ Animals w Oświęcimiu.


Drodzy Rodzice! W związku z ogłoszeniem nowych zasad przez MEN, od dnia 26 października 2020r. do 8 listopada 2020r. uczniowie klas 4-7 przechodzą na naukę zdalną. Zajęcia w klasach 1-3 oraz w oddziałach przedszkolnych realizowane są stacjonarnie. Dalsze szczegóły zdalnego nauczania zostaną przesłane przez wychowawców klas z wykorzystaniem dziennika elektronicznego.

 «  1 2 3 4 5  »