Wydarzenia 2021/2022

2021-12-14

W listopadzie na terenie naszej szkoły przeprowadziliśmy zbiórkę makulatury.


Jak co roku nasza szkoła włącza się w różne akcje charytatywne. Jedną z nich jest pomoc dla najmłodszych potrzebujących.

2021-12-10

Ostrzeżenie Inspekcji Handlowej w Krakowie przed szczególnie niebezpieczną „zabawką”!


2 grudnia uczniowie: Michał Wiercimak, Julia Maciaś, Emilia Piętoń, Natalia Piętoń wraz z Panem Pawłem Podlaszewskim reprezentowali naszą społeczność szkolną w tym niezwykle ciekawym wydarzeniu.


Dnia 30 listopada z okazji Andrzejek uczniowie starszych klas przygotowali wieczór wróżb.


Duży sukces naszych uczniów, którzy 20 listopada reprezentowali szkołę na turnieju piłki siatkowej w Wadowicach. XII Mistrzostwa Szkół Ziemi Wadowickiej w piłce siatkowej to impreza popularyzująca siatkówkę na terenie powiatu Wadowickiego.


W konkursie wzięli udział wszyscy uczniowie naszej szkoły, od najmłodszych przedszkolaczków do kwiatu młodzieży ósmoklasistów. Komisja jury w składzie: Pani dyr. Lucyna Wacławska, Pani Kamila, Pani Alicja przyznała następujące nagrody:


Narodowe Święto Niepodległości obchodzone co roku 11 listopada to ważne i piękne święto – święto każdego Polaka. Każdego roku przed dzień przed uroczystymi obchodami państwowymi przedstawiamy naszym uczniom, jak po 123 latach niewoli Polska znów pojawiła się na mapie Europy i stała się wolnym, niepodległym państwem.


W piątek, 5 listopada br. w Szkole Podstawowej im. Janusza Korczaka w Dąbrówce miało miejsce uroczyste otwarcie boiska sportowego i placu zabaw po gruntownej modernizacji. Celem współpracy wielu instytucji i osób była poprawa komfortu życia społeczności szkolnej i lokalnej.


W czwartek 4 listopada 2021 roku o godzinie 10:00 odbyła się uroczysta gala wręczenia nagród laureatom konkursu „Rotmistrz Witold Pilecki – Bohater Niezłomny”.

 «  1 2 3 4 5  »