Wydarzenia 2019/2020


Święto Pracy, Dzień Flagi Rzeczypospolitej Polskiej i Święto Narodowe 3 Maja obchodzimy już w najbliższy weekend.

2020-04-30

Drodzy Rodzice Przedszkolaków! Prosimy o przesłanie informacji zwrotnej dotyczącej powrotu dziecka do przedszkola droga mailową na adres spdabrowka@iap.pl lub telefoniczną 338797413 do 04 maja 2020r.>>>>


Zgodnie z Rozporządzeniem MEN przerwa w nauczaniu stacjonarnym w jednostkach systemu oświaty zostaje przedłużona do 24 maja br. Nauka nadal będzie się odbywać na odległość. Egzamin ósmoklasisty odbędzie się w terminie od 16-18 czerwiec 2020r.


Kochani Rodzice! W związku z dalszą sytuacją epidemii koronawirusa w naszym kraju, bardzo prosimy o odebranie w piątek (17.04.2020r. ) w godz. od 12:00 do 13.00 przygotowanych dla dzieci ćwiczeń i kart pracy. Karty pracy i ćwiczenia, które dzieci otrzymały,a wypełniły, prosimy zwrócić do szkoły. Dziękujemy.


Drodzy Rodzice, w dniu 30 marca 2020r. zakończyła się rekrutacja do klasy pierwszej przy Szkole Podstawowej im. Janusza Korczaka w Dąbrówce. Komisja przeprowadziła weryfikację wniosków.


Drodzy Rodzice, w dniu 30 marca 2020r. zakończyła się rekrutacja do oddziałów przedszkolnych przy Szkole Podstawowej im. Janusza Korczaka w Dąbrówce. Komisja przeprowadziła weryfikację wniosków.


Informacja od Dyrektora Poradni Psychologiczno - Pedagogicznej w Wadowicach. Szanowni Państwo, obecna sytuacja w kraju jest wyjątkowo trudna dla wielu z nas, zarówno dzieci i ich rodziców oraz nauczycieli. Wciągu jednego dnia zmieniło się nasze życie. Ograniczono nam możliwość kontaktu z bliskimi i przyjaciółmi, robienia zakupów oraz wiele innych czynności dnia codziennego. Tym sytuacjom towarzyszą przeróżne emocje, czasem wyjątkowo trudne. W związku z tym Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Wadowicach rozszerza dostępność mailowego i telefonicznego kontaktu zaufania w ramach pomocy psychologicznej, zarówno dla uczniów, rodziców i nauczycieli - pod adresem niejestessam20@gmail.com , tel. 512618605. Na stronie internetowej naszej Poradni podane są dane kontaktowe, pod którymi dyżurują nasi specjaliści do dyspozycji dzieci z naszego terenu i ich rodziców. Służą radą i bieżącymi konsultacjami w następujących w godzinach zamieszczonych poniżej od poniedziałku do piątku, natomiast Dyrektor Poradni od 9.00 do 17.00.Kochani Rodzice! W związku z dalszą sytuacją epidemii koronawirusa w naszym kraju, bardzo prosimy o odebranie w piątek (03.04.2020r. ) w godz. od 11:00 do 13.00 przygotowanych dla dzieci ćwiczeń i kart pracy. Karty pracy i ćwiczenia, które dzieci otrzymały 24 marca 2020r. ,a wypełniły, prosimy zwrócić do szkoły. Dziękujemy.


Drodzy Rodzice W związku z przedłużeniem czasowego ograniczenia funkcjonowania szkół do 10 kwietnia 2020r. MEN wprowadzana kształcenie na odległość z wykorzystaniem dostępnych metod, technik i środków komunikacji. Zajęcia te mają być aktywnością nauczyciela i ucznia. W naszej szkole zdalne nauczanie prowadzone będzie z wykorzystaniem: dziennika elektronicznego poczty emaliowej. W uzasadnionych przypadkach dopuszcza się wykorzystanie innych komunikatorów i aplikacji, w celu porozumiewania się z nauczycieli, uczniów i rodziców. Dyrektor Szkoły Lucyna Wacławska

 «  1 2 3 4 5 ...  9  »