Wydarzenia 2013/2014


W kwietniu w naszej szkole miały miejsce warsztaty wielkanocne z rodzicami i uczniami.


Na zakończenie projektu:" Gdzie były, co robiły Twoje ręce" uczniowie poszczególnych klas wykonali prace plastyczne na temat higienicznego trybu życia.


W kl. II i III na powitanie wiosny założono klasowy zielnik.

2014-03-20

Od lat w naszej szkole wszystkie dzieci są objęte fluoryzacją. Systematycznie przez 3 kolejne czwartki Pani Dorota Mamcarczyk - higienistka szkolna, uczy dzieci właściwego dbania o zęby.


Program „Czysta Małopolska”. 25 lutego został rozstrzygnięty szkolny konkurs plastyczny pt. ”Wszystkie dzieci segregują śmieci”


W nocce 31 stycznia 2014r. brały udział kl. II i kl. III wraz z nauczycielami


21 stycznia w Dniu Babci odwiedziliśmy najstarszą Babcię mieszkającą bardzo blisko naszej szkoły.


Mimo, że styczeń jest zimowym miesiącem, pełnym chłodnych dni, są takie dwa dni, jedyne dwa dni w roku, kiedy każdemu robi się cieplej na sercu, bo przecież jest to święto naszych kochanych babć i dziadków.


Premiera szkolnych Jasełek miała miejsce właśnie w tym szczególny dniu dla społeczności szkolnej - Wigilii.

2013-12-17

W tym miesiącu nasza szkoła przystąpiła do projektu "Czysta Małopolska". W ramach tego projektu nauczyciele będą prowadzić zajęcia tematyczne związane z segregacją odpadów i ochronie środowiska. Organizatorem projektu jest Kuratorium Oświaty w Krakowie. Koordynatorami działań są wizytatorzy wyznaczeni na terenie każdej Delegatury. Projekt adresowany jest do przedszkoli, szkół podstawowych oraz gimnazjów województwa małopolskiego.

 «  1 2 3 4 5  »