Wydarzenia 2020/2021


W ramach projektu „Lepszy start w przyszłość - rozwój kompetencji kluczowych i uniwersalnych uczniów z terenu Gminy Stryszów” szkoła otrzymała wyposażenie w postaci mebli, krzeseł, stolików uczniowskich oraz sprzętu komputerowego. Tablety i nowe komputery pozwolą zmodernizować pracownię i umożliwią rozwijanie umiejętności uczniów w zakresie TIK.


2020-10-27

CodeWeek to społeczna inicjatywa, w ramach której europejskie państwa „ścigają się” w liczbie zorganizowanych wydarzeń związanych z programowaniem.


16 i 17 października 2020 r. w naszej szkole kolejny raz odbyła się zbiórka karmy i potrzebnych materiałów dla psów i kotów ze schroniska OTOZ Animals w Oświęcimiu.


Drodzy Rodzice! W związku z ogłoszeniem nowych zasad przez MEN, od dnia 26 października 2020r. do 8 listopada 2020r. uczniowie klas 4-7 przechodzą na naukę zdalną. Zajęcia w klasach 1-3 oraz w oddziałach przedszkolnych realizowane są stacjonarnie. Dalsze szczegóły zdalnego nauczania zostaną przesłane przez wychowawców klas z wykorzystaniem dziennika elektronicznego.


Ślubowanie klasy pierwszej to od lat niezwykłe wydarzenie w szkolnym kalendarzu imprez.


Od 21-25 września br. realizowany był projekt Edukacji Ekologicznej w placówkach oświatowych Gminy Stryszów pn. "Gmina Stryszów i Dzieci pokonują śmieci!".

2020-10-06

W poniedziałek 5 października uczniowie klasy VII, wzięli udział w literackiej grze terenowej.


Zapraszam do składania ofert na zapytanie ofertowe dotyczące malowania sali gimnastycznej. Przedmiotem oferty cenowej jest malowanie sali gimnastycznej w Szkole Podstawowej im. J. Korczaka w Dąbrówce Zakres prac obejmuje: Malowanie sali gimnastycznej Oferty należy składać w sekretariacie szkoły lub wysłać na adres email spdabrowka@iap.pl do dnia 05.10.2020r. do godz. 12.00 Wymagany termin wykonania prac do dnia 30.10.2020r. Przedmiotowe zapytanie, stanowi rozeznanie ofert cenowych i nie zobowiązuje szkoły do zlecenia robót. Dokumenty niezbędne do złożenia zapytania znajdują się w załącznikach.


Czwarty tydzień nauki w nowym roku szkolnym ściśle powiązany był z działaniami na rzecz ekologii.

 «  1 2 3 4  »