Wydarzenia 2021/2022


Ciepła pogoda sprzyja wycieczkom. Postanowiliśmy wykorzystać sprzyjającą pogodę i pojechaliśmy na wycieczkę do Ogrodzieńca -uczniowie klas I-VIII pod opieką wychowawców.


Dnia 11 maja 2022 r. w naszym przedszkolu odbyła się Olimpiada Przedszkolaka pt.: "Polska – nasza Ojczyzna".


W ostatni czwartek kwietnia świętowaliśmy Dzień Patrona Janusza Korczaka.


Uczniowie naszej szkoły wraz z wychowawcami brali udział w tych uroczystościach.


Apel z okazji rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja przypomniał klasom 1-8 dlaczego obchodzimy Narodowe Święto Konstytucji 3 Maja.


Szanowni Rodzice, Komisja rekrutacyjna po przeprowadzonym posiedzeniu ogłasza, że wszystkie dzieci do klasy pierwszej oraz do oddziałów przedszkolnych przy Szkole Podstawowej im. Janusza Korczaka w Dąbrówce na rok szkolny 2022/2023 zostały przyjęte. Listy przyjętych dzieci umieszczone zostały na tablicy informacyjnej w szkole.


Szanowni Rodzice, rekrutacja do klasy pierwszej została zakończona. Proszę do 21 kwietnia 2022r. złożyć deklarację woli przyjęcia ucznia do szkoły.


Szanowni Rodzice , rekrutacja została zakończona. Wszystkie dzieci zostały zakwalifikowane do oddziałów przedszkolnych przy Szkole Podstawowej im. Janusza Korczaka w Dąbrówce. Proszę do 21 kwietnia 2022r. dostarczyć deklarację woli korzystania z wychowania przedszkolnego.


13 kwietna w naszej szkole odbył się uroczysty apel Wielkanocny przygotowany przez uczniów klas starszych i młodszych pod kierunkiem P. Gębali, P. Haranek, P. Wróbel.


 «  1 2 3 4 5  »