Wydarzenia 2021/2022


Apel z okazji rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja przypomniał klasom 1-8 dlaczego obchodzimy Narodowe Święto Konstytucji 3 Maja.


Szanowni Rodzice, Komisja rekrutacyjna po przeprowadzonym posiedzeniu ogłasza, że wszystkie dzieci do klasy pierwszej oraz do oddziałów przedszkolnych przy Szkole Podstawowej im. Janusza Korczaka w Dąbrówce na rok szkolny 2022/2023 zostały przyjęte. Listy przyjętych dzieci umieszczone zostały na tablicy informacyjnej w szkole.


Szanowni Rodzice, rekrutacja do klasy pierwszej została zakończona. Proszę do 21 kwietnia 2022r. złożyć deklarację woli przyjęcia ucznia do szkoły.


Szanowni Rodzice , rekrutacja została zakończona. Wszystkie dzieci zostały zakwalifikowane do oddziałów przedszkolnych przy Szkole Podstawowej im. Janusza Korczaka w Dąbrówce. Proszę do 21 kwietnia 2022r. dostarczyć deklarację woli korzystania z wychowania przedszkolnego.


13 kwietna w naszej szkole odbył się uroczysty apel Wielkanocny przygotowany przez uczniów klas starszych i młodszych pod kierunkiem P. Gębali, P. Haranek, P. Wróbel.W dniu 6.04. 2022r. odbył się w naszej szkole Międzynarodowy Dzień Zdrowia podczas którego przygotowaliśmy Akademię oraz konkurs na dowolną inicjatywę promującą zdrowie.


Nasz uczeń - Bartłomiej Mikołajko to laureat Festiwalu Artystycznego w kategorii Literatura organizowanego przez Wadowickie Centrum Kultury.

2022-03-29

Szanowni Rodzice, rozpoczęliśmy zapisy do świetlicy szkolnej. Wniosek można pobrać z naszej strony lub odebrać w sekretariacie szkoły. Wnioski należy składać do 30 marca 2022r.


W dniu 28 marca 2022r. cała szkoła włączyła się do akcji Sprzątania Gminy Stryszów

 «  1 2 3 4 5  »