Wydarzenia 2020/2021


"Zdrowo jem, więcej wiem" podsumowanie etapu jesienno - zimowego w klasach I-III Poznajemy owoce i warzywa.


Uczniowie naszej szkoły wraz z rodzicami i nauczycielami wzięli udział w kampanii profilaktycznej ,,Ubezpieczeni przez rodziców''. Działania całego zespołu dzieci, młodzieży i dorosłych skoncentrowane były na rozwijaniu mocnych stron młodych ludzi. Głównym celem szeroko zakrojonej akcji było przygotowanie ich do życia w świecie pełnym zagrożeń i pokazywanie wzorców zachowań.


Nasza szkoła włączyła się w akcję Ministerstwa Edukacji Narodowej "Razem na święta", której celem było zachęcanie uczniów do niesienia pomocy innym.


Przedszkolaki z naszej szkoły aktywnie brały udział w akcji Ministerstwa Edukacji Narodowej, która miała na celu niesienie innym pomocy.


Jak co roku nasza szkoła włączyła się w akcję MEN „Szkoła pamięta”.


Stowarzyszenie Razem dla Gminy Stryszów ogłosiło konkurs, który jest jednym z elementów Festiwalu św. Franciszka organizowanego w Gminie Stryszów.

2020-12-09

Uczniowie naszej szkoły przystąpili do konkursu gwiazdkowego celem którego jest rozwijanie aktywności fizycznej uczniów.


Zachęcamy do udziału w akcji "Razem na święta" organizowanej przez Ministra Edukacji Narodowej.


Celem akcji jest zwrócenie uwagi młodych ludzi na potrzebę pielęgnowania pamięci o bohaterach naszej wolności, szczególnie tych, którzy są związani z historią danego miejsca, regionu, społeczności.

2020-11-05

Drodzy Rodzice! W związku z ogłoszeniem nowych zasad przez MEN od poniedziałku, 9 listopada do 29 listopada br. uczniowie klas I-III przechodzą na naukę zdalną. Tym samym, do 29 listopada br. przedłużona zostaje nauka zdalna dla uczniów klas IV-VIII szkół podstawowych. Oddziały przedszkolne w szkołach podstawowych będą funkcjonowały bez zmian. Dalsze szczegóły zdalnego nauczania zostaną przesłane przez wychowawców klas z wykorzystaniem dziennika elektronicznego.

 «  1 2 3 4  »