Wydarzenia 2021/2022


Z okazji Dnia Edukacji Narodowej odbyła się akademia przygotowana przez uczniów klas: VI, VII i VIII. Młodzi, zdolni artyści w artystyczno- wesołej nucie podziękowali nauczycielom za ich codzienny trud wychowania młodego pokolenia.


W ramach działań profilaktycznych związanych z bezpieczeństwem dzieci oraz akcją ODBLASKOWA SZKOŁA 5 października br. Uczniowie naszej uczestniczyli w spotkaniu z funkcjonariuszem policji – panią Katarzyną Hermą, która pracuje w komisariacie w Wadowicach.


Tego dnia uczniowie klas: I, II, III wraz z wychowawcami zwiedzili Mały Wawel, czyli renesansowy Zamek w Suchej Beskidzkiej, gdzie obejrzeli zbiory artystyczne, sztukę polską, dokumenty, fotografie i inne pamiątki związane z historią miasta oraz zamieszkujących na zamku rodów szlacheckich.


24 września uczniowie naszej szkoły wybrali się na wycieczkę do Skansenu w Wygiełzowie, organizowanej w ramach projektu: "LEPSZY START W PRZYSZŁOŚĆ - ROZWÓJ KOMPETENCJI KLUCZOWYCH I UNIWERSALNYCH UCZNIÓW Z TERENU GMINY STRYSZÓW.


23 września uczniowie klas: VI, VII i VIII wraz z wychowawcami wyjechali w ramach projektu ,,Odkrywamy Małopolskę'' do Ojcowskiego Parku Narodowego na jednodniową wycieczkę. Biuro podróży ,,Panorama'' ze Suchej Beskidzkiej zapewniło nam przewoźnika i pilota.


16 września br. uczniowie klas: szóstej i siódmej Szkoły Podstawowej w Dąbrówce wyjechali do Tarnowskich Gór, by w ramach projektu ,,Lepszy start w przyszłość'' zobaczyć unikatową atrakcję na śląskim Szlaku Zabytków Techniki- Kopalnię Srebra.


Uczniowie klasy III i IV w czwartek 9 września zwiedzili Muzeum Przyrodnicze w Krakowie w ramach projektu "Lepszy Start-Lepsza Przyszłość".


W niedzielę 22 sierpnia w Dworze w Stryszowie odbyły się zajęcia dla dzieci i młodzieży zorganizowane przez Dział Oświatowy Zamku Królewskiego na Wawelu.


01.09.2021 na świetlicy szkolnej powitaliśmy nowy rok szkolny 2021/2022.

 «  1 2  »