Uczniowie » 2020/2021 » kl. VII

kl. VII

Klasa VII liczy 14 uczniów.

Naszą wychowawczynią jest pani Julia Dura


 

WRZESIEŃ

1 września rozpoczęliśmy nowy rok nauki w naszej szkole.  Uczestniczyliśmy we Mszy Świętej w kaplicy i spotkaliśmy się również z naszą wychowawczynią. Na pierwszej lekcji wychowawczej wybraliśmy Samorząd Klasowy.

W środę 9 września odbyło się pierwsze spotkanie wychowawcy klasy z rodzicami.

15  - 16 września uczestniczyliśmy wspólnie z klasą V i VI w dwudniowej wycieczce w Pieniny w ramach programu wsparcia turystyki szkolnej "Odkrywam Małopolskę". Na miejscu mieliśmy zorganizowany spływ przełomem Dunajca, jak również wyjście na Trzy Korony. Wieczorem mieliśmy ognisko integracyjne. Wspólnie piekliśmy kiełbaski, śpiewaliśmy piosenki.  

24 września braliśmy udział w zajeciach warsztatowych w ramach tygodnia edukacji ekologicznej "Gmina Stryszów i Dzieci pokonują śmieci". Wszyscy przygotowaliśmy prace na konkurs "Mistrz Recyklingu".

25 września wybraliśmy się w kierunku Zalesia. Po drodze przedstawiciele naszej klasy (i nie tylko) zbierali śmieci w ramach konkursu Eko Star. Na Zalesiu po długiej drodze - piekliśmy ziemniaki i kiełbaski, wspólnie szukaliśmy grzybów, bawiliśmy się i śpiewaliśmy.

30 września Emilka odebrał nagrodę książkową oraz dyplom za wyróżnienie w konkursie plastycznym "Cztery Pory Roku - LATO" oraz za zajęcie III miejsca w konkursie literackim "Cztery Pory Roku - LATO". Podwójnie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów! 

 

 

PAŹDZIERNIK

8 października nasze koleżanki Julka Maciaś, Emilka Piętoń, Natalka Piętoń, Nikola Kowalczyk odebrały nagrodę rzeczową za wyróżnienie w gminnym konkursie "Mistrz Recyklingu". Serdecznie gratulujemy!

14 października obchodziliśmy Dzień Edukacji Narodowej. Przygotowaliśmy akademię (z zachowaniem reżimu sanitarnego), złożyliśmy życzenia wszystkim nauczycielom i pracownikom szkoły. Spotkaliśmy się również z naszą panią na zajęciach wychowawczych w naszej sali.

26 października przechodzimy w tryb nauczania zdalnego. Znamy już zasady działania aplikacji Teams. Potrafimy pracować na odległość.

 

LISTOPAD

10 listopada o godzinie 11:11 uczestniczylismy w ogólnopolskiej akcji "Szkoła do hymnu". Przy pomocy teams'a i internetu wspólnie odśpiewaliśmy hymn Polski.

10 listopada GOK ogłosił wyniki Festiwalu Artystycznego "Talenty 2020". Nominacje do etapu powiatowego otrzymały Emilia Piętoń (w kategorii Plastyka), Julia Maciaś w kategorii muzyka. Jesteśmy z Was bardzo dumni!