Przejdź do treści
4
3
Przejdź do stopki

Sukcesy naszych uczniów

Treść

         Konkurs odbył się online i sprawdzał wiedzę ogólną oraz bardziej szczegółową na temat Wielkiej Brytanii, USA, Australii, Kanady i Nowej Zelandii. Konkurs został zorganizowany  przez ZSCKU im. św. Jana Pawła II w Radoczy. W piątek 17 lutego udaliśmy się do ZSCKU w Radoczy, aby odebrać nagrody. Na miejscu spotkaliśmy liczne reprezentacje z innych szkół podstawowych powiatu wadowickiego.

       Miło nam poinformować, że 1 miejsce zajęła uczennica klasy VIII, Natalia Stawowy,2 miejsce zajęły: Zuzanna Bogunia z klasy VI oraz Maria Huber z klasy VIII, miejsce 3 – Maciej Konrad z klasy VIII. Wyróżnienia zdobyły Aleksandra Witek z klasy VII oraz Julia Zawiła z klasy VI. Serdecznie im gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!

         W dniu 17.02.2023 r. odbył się również Walentynkowy Festiwal Piosenki Obcojęzycznej w ZSCKU im. św. Jana Pawła II w Radoczy. Naszą szkołę reprezentowały Julia Gajda z klasy VI oraz Weronika Sermak z klasy VII. Poziom konkursu był bardzo wysoki. Nasze uczennice wróciły do szkoły z nagrodami za udział w tym wydarzeniu. Gratulujemy!

Zdjęcia

18463