Przejdź do treści
logo nowe
remont
sz
Przejdź do stopki

ATRAKCJE  RODZINNEGO SPOTKANIA

Treść

           W niedzielę, 16 czerwca br., na terenie naszej szkoły odbyło się obfitujące w liczne atrakcje rodzinne popołudnie. O godz. 16:00 w gronie zaproszonych Gości, Rodziców, Przyjaciół szkoły i mieszkańców Dąbrówki obejrzeliśmy przygotowany przez uczniów naszej szkoły spektakl pt. ,,Calineczka'', w reżyserii dyrektor szkoły- Wioletty Stecyk.  Barwna historia o dojrzewaniu, poszukiwaniu własnej drogi, prawie do spełniania marzeń i prawdziwej miłości ukazała drogę do poznania siebie, zaakceptowania, prawie do nadziei na szczęście. Kolorowy świat baśni - z wartką akcją, ciekawymi dialogami, tańcem, muzyką... zachwycił odbiorców. Sporo działo się na scenie!

            Kolejną atrakcją tego dnia był występ  najpopularniejszego polskiego iluzjonisty, znanego z programu Mam Talent- Tomasza Soi! Oczarował widzów  swoim występem! Mogli razem z nim tworzyć magię iluzji jako asystenci. Magik gwiazd własnym programem przyciągnął do świetlicy szkolnej widzów w każdym wieku. 

               Później swoją pasję zaprezentowali nasi młodzi karatecy społeczności szkolnej, zaproszonym Gościom i Rodzicom. Emocji było wiele! Pokaz umiejętności sportowców był imponujący! Certyfikaty ukończenia stopnia 10 kyu odebrała grupa chłopców z rąk trenera  Klubu Karate Mawashi- Pana Sebastiana Wacławskiego. Pokaz umiejętności zainteresował uczestników spotkania. Zapał, ciężka praca zaowocowały efektownymi  technikami  sztuki obrony. Gratulujemy  sportowcom!

                Swój talent taneczny udowodniły przed uczestnikami rodzinnego popołudnia, tańczące od wielu tygodni, uczennice klas młodszych. Dziewczyny  biorą udział w warsztatach tanecznych prowadzonych przez instruktorkę  szkoły tańca VIKTORIA dance studio z Myślenic-  Panią Marię Kaczmarczyk. Taniec z szarfami zaprezentowany przed publicznością zachwycił wszystkich  widzów!

              ,,Ogromne'' podziękowania należą się Radzie Rodziców za przygotowanie stołu z pysznymi słodkościami i napojami.

                Dziękujemy wszystkim Gościom, Rodzicom, Przyjaciołom szkoły za wspieranie naszych twórczych inicjatyw i za to, że zawsze, kiedy Was potrzebujemy, jesteście z nami!

 

38885