Przejdź do treści
logo nowe
remont
sz
Przejdź do stopki

Wolontariat

Treść

"PoMOCne granie dla Moniki"

Kolejne akcje Szkolnego Koła Wolontariatu zakończone sukcesem! Zbiórka fantów dla Stowarzyszenia Mocni Pomocni na koncert charytatywny "PoMOCne granie dla Moniki"  Zbiórka fantów na licytacje i torebek prezentowych dla podopiecznych fundacji "Pomóc więcej"  Dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w prowadzone akcje.  Warto pomagać!

Ciekawa lekcja wolontariatu

W naszej szkole gościliśmy panią Paulinę Okręglicką - wolontariuszkę Salezjańskiego Wolontariatu Misyjnego ,,Młodzi Światu", która podzieliła się swoimi wspomnieniami i doświadczeniami z misji w Zambii.

I Ty możesz zostać Świętym Mikołajem

Mikołajkowa zbiórka darów dla Krakowskiego Hospicjum dla Dzieci zakończyła się sukcesem. Uczniowie z całej szkoły byli bardzo zaangażowani w akcję. Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w tę zbiórkę. Liczne dary zostały zawiezione do siedzimy

Pełna miska dla schroniska

W naszej szkole uwrażliwiamy dzieci nie tylko na los ludzi potrzebujących, ale również rozwijamy empatię w stosunku do zwierząt, szczególnie tych pozostawionych w schroniskach. Co roku w październiku przypada Światowy Tydzień Zwierząt.

Z uśmiechem nam do twarzy

6 października obchodziliśmy Światowy Dzień Uśmiechu. To radosne święto jest obchodzone na świecie od 1999 roku, zawsze w pierwszy piątek października. Pomysłodawcą tego dnia był twórca piktogramu „smiley face”, przedstawiającego żółtą, uśmiechniętą buźkę.

Słodka środa dla Miłosza

W naszej szkole uczymy dzieci pomagania innym oraz rozwijamy wrażliwość na potrzeby drugiego człowieka. Uczniowie, którzy chcą bardziej zaangażować się w bezinteresowną pomoc, mają okazję działać w Szkolnym Kole Wolontariatu.

38886