Wydarzenia 2020/2021
Małopolski projekt nauki jazdy na nartach, został zainicjowany w 2012 roku. Projekt od samego początku skierowany jest do uczniów szkół podstawowych,którzy nie potrafią jeździć na nartach. Pod czujnym okiem instruktora 10 naszych uczniów nabywa nowych umiejętności.


Dyrektor Szkoły informuję, że rekrutacja do świetlicy szkolnej rozpocznie od 01.03. 2021r. potrwa do 12.03.2021r. Wniosek można pobrać ze strony internetowej lub w sekretariacie szkoły.


Dyrektor Szkoły Podstawowej im. Janusza Korczaka w Dąbrówce ogłasza rekrutację do oddziałów przedszkolnych na rok szkolny 2021/2022.


Dyrektor Szkoły Podstawowej im. Janusza Korczaka w Dąbrówce ogłasza rekrutację do klasy pierwszej na rok szkolny 2021/2022.


"Zdrowo jem, więcej wiem" podsumowanie etapu jesienno - zimowego w klasach I-III Poznajemy owoce i warzywa.


Uczniowie naszej szkoły wraz z rodzicami i nauczycielami wzięli udział w kampanii profilaktycznej ,,Ubezpieczeni przez rodziców''. Działania całego zespołu dzieci, młodzieży i dorosłych skoncentrowane były na rozwijaniu mocnych stron młodych ludzi. Głównym celem szeroko zakrojonej akcji było przygotowanie ich do życia w świecie pełnym zagrożeń i pokazywanie wzorców zachowań.


Nasza szkoła włączyła się w akcję Ministerstwa Edukacji Narodowej "Razem na święta", której celem było zachęcanie uczniów do niesienia pomocy innym.


Przedszkolaki z naszej szkoły aktywnie brały udział w akcji Ministerstwa Edukacji Narodowej, która miała na celu niesienie innym pomocy.

 «  1 2 3 4  »