Projekt: Jeżdżę z głową

    17 marca po raz ostatni spotkaliśmy się na stoku narciarskim w Rzykach Praciakach. W tym dniu zakończyliśmy projekt „ Jeżdżę z głową” . Cieszymy się, że mieliśmy możliwość  uczestniczenia w nim, ponieważ   zdobyliśmy, pod okiem świetnych Instruktorów,  umiejętność jazdy na nartach. A ponadto poznaliśmy kolegów z innych szkół i mile spędziliśmy czas na świeżym powietrzu.

Serdecznie dziękujemy Wszystkim, którzy przyczynili się do realizacji tego projektu.

Do miłego zobaczenia na stoku!!!

Wdzięczni Uczniowie

*********************

 

W sobotnie przedpołudnie grupa narciarzy kolejny raz miło spędziła czas na stoku w Rzykach Praciakach. Nauka jazdy pod okiem sympatycznych instruktorów przyniosła dobre efekty. Wszyscy uczestnicy projektu „Jeżdżę z głową” potrafią  samodzielnie zjeżdżać po czerwonej i niebieskiej trasie zjazdowej. Zachęcamy wszystkich do wypoczynku na świeżym powietrzu i zabawy na stoku.

 

 

*********************

Dziesięciu uczniów z naszej szkoły bierze udział w małopolskim projekcie nauki jazdy na nartach, który skierowany jest do uczniów szkół podstawowych, nie umiejących jeździć. Kurs ten jest prowadzony na stoku w Rzykach Praciakach. Projekt ma na celu przede wszystkim nabycie przez najmłodszych umiejętności i podstaw poprawnej techniki jazdy na nartach, wzrost bezpieczeństwa młodych Małopolan poprzez edukację w zakresie bezpiecznego korzystania z tras i stoków narciarskich oraz nabycia nawyku jazdy w kasku, jak i poprawę kondycji i podniesienie ogólnej sprawności fizycznej uczniów małopolskich szkół podstawowych. 

We wtorek 26 lutego rozpoczęliśmy przygodę z nartami.

 

                       

 

2020-02-21  
2020-02-21  
2020-02-21  
2020-02-21  
2020-02-21  
2020-02-21  
2020-02-21